Gebruikersnaam: 
Wachtwoord: 
Wachtwoord vergeten?!
Small fontMidden fontBig font
Home  >  TLN  >  Kring Logistiek en Supply chain

Kring Logistiek en Supply chain (KLS)

Per 1 januari 2012 heeft TLN een nieuwe Kring Logistiek en Supply chain (KLS). Deze kring komt voort uit de Physical Distribution Groep (PDG), Kring Grote Leden (KGL) en de Innovatiecommissie van KNV.

Binnen de KLS wordt invulling gegeven aan de "L" in de naam van Transport en Logistiek Nederland. De KLS is het eerste aanspreekpunt voor logistieke bedrijven en andere relevante partijen of organisaties als het gaat om supply chain management vraagstukken en aanverwante thema's. De KLS heeft een sturende rol bij innovatie en ontwikkeling van nieuwe logistieke concepten die gericht zijn op samenwerking, duurzaamheid, efficiënt gebruik van de verschillende modaliteiten, winstgevendheid en versterken van het imago van de sector. De kring verenigt, verbindt, ontwikkelt en ondersteunt TLN-leden met logistieke activiteiten. De KLS bekijkt en belicht onderwerpen vanuit de logistieke invalshoek, zoals:

  • Duurzaamheid
  • Fiscaliteit en douane (in samenwerking met Fenex)
  • Imago
  • Innovaties en vernieuwende ontwikkelingen
  • Juridische logistieke vraagstukken
  • Ondernemerschap en bedrijfsvoering
  • Security en ketenveiligheid
  • Arbeidsmarkt en organisatie management
  • Technologie 
  • Versterken van het vestigingsklimaat
  • Agenda Topsector Logistiek

Er worden jaarlijks verschillende bijeenkomsten en activiteiten georganiseerd waarbij eveneens gelegenheid tot netwerken is.

Het bestuur bestaat uit de volgende bestuursleden:

  1. Bram Ewals - Ewals Cargo Care (Voorzitter)
  2. Wybe Jan Bleeker - Van Uden Logistics (Vice-Voorzitter)
  3. Wouter van Benten - DHL Express
  4. Alphons van Erven - Rhenus Logistics 
  5. Kees van Ginkel - Nutriakt
  6. Ubbo Hempenius - H&S Group
  7. Cosmas Hoefnagels - LHC
  8. Adwin Ploeger - Ploeger Logistics
  9. Mathijs Rutten - TWO Chemical Logistics
  10. Milo Kars - GLS
  11. Chris de Rijke - R.M.I
  12. Maurits de Haan - Abr. De Haan

Indien u meer informatie wilt ontvangen over de KLS kunt u contact opnemen met Babiche van de Loo, secretaris KLS, via E: bvdloo@tln.nl of T: 0793636286

 

Advertenties:

http://www.code95check.nl
https://beurtvaartadres.nl/devrachtvraagvanvandaag/2695
http://www.opencompanies.nl/tln/aanmelden
Pageowner: Babiche van de Loo
Page last updated: 27-02-2013