Cao-onderhandelingen: TLN en VVT doen eindbod

Op 8 december heeft de vierde ronde van het cao-overleg tussen Transport en Logistiek Nederland (TLN) en VVT en vakbonden FNV, CNV en De Unie plaatsgevonden. Aan het eind van deze onderhandelingsronde hebben TLN en VVT een eindbod gedaan. Vakbonden hebben besloten het eindbod voor te leggen aan hun achterban.

Werkgevers en vakbonden hebben nogmaals geprobeerd nader tot elkaar te komen. TLN en VVT hebben diverse stappen gezet en zijn uiteindelijk met een eindbod gekomen met een loonsverhoging van 10% over twee jaren en een aantal moderniseringsvoorstellen. Het eindbod van TLN en VVT kun je hier terugvinden.

Hoe nu verder?!

De vakbonden hebben aangegeven dat zij het eindbod gaan voorleggen aan hun achterban. Zij hebben ook aangegeven hier binnen twee weken op terug te komen.

Meer weten?

Contact de expert

Team arbeidsmarkt

Adviseurs

De kracht van samenwerken

TLN werkt samen met partners die jouw business verder helpen. Het zijn stuk voor stuk specialisten die de sector kennen en oplossingen bieden waar je direct mee aan de slag kunt. 

Dat levert concreet voordeel op: je bespaart door kortingen en exclusieve voorwaarden, werkt slimmer met handige tools, advies en software en maakt betere keuzes met de juiste kennis en minder risico. Partners werken samen en delen hun kennis en middelen, waarbij TLN de juiste partijen selecteert en verbindt zodat leden kunnen rekenen op relevante oplossingen en aantoonbaar voordeel.