Delegatie TLN/Fenex en evofenedex ontmoet staatssecretaris De Vries

Maandag heeft een delegatie vanuit het bedrijfsleven waaronder TLN/Fenex en evofenedex een kennismakingsgesprek gehad met de nieuwe staatssecretaris van Toeslagen en Douane, Aukje de Vries.

Onder andere TLN-voorzitter Elisabeth Post en plaatsvervangend directeur van evofenedex Bart Jan Koopman gingen in gesprek met de staatssecretaris. Zij hebben een aantal belangrijke punten voor verladers, expediteurs en logistiek dienstverleners onder de aandacht van de staatssecretaris gebracht, waaronder het belang van het faciliteren van de handel en industrie en het blijven investeren in moderne controlemiddelen/methoden.

Het investeren door de douane in de relatie met individuele bedrijven kan een bijdrage leveren aan het tegengaan van ondermijning. Ook een gezamenlijk optrekken van de douane en het bedrijfsleven in Brussel is een belangrijke wens. Wij wensen de Staatssecretaris veel succes met haar werkzaamheden.

De kracht van samenwerken

TLN werkt samen met partners die jouw business verder helpen. Het zijn stuk voor stuk specialisten die de sector kennen en oplossingen bieden waar je direct mee aan de slag kunt. 

Dat levert concreet voordeel op: je bespaart door kortingen en exclusieve voorwaarden, werkt slimmer met handige tools, advies en software en maakt betere keuzes met de juiste kennis en minder risico. Partners werken samen en delen hun kennis en middelen, waarbij TLN de juiste partijen selecteert en verbindt zodat leden kunnen rekenen op relevante oplossingen en aantoonbaar voordeel.