De transport- en logistieke sector is onmisbaar voor Nederland. Iedere dag zorgen duizenden professionals ervoor dat producten op de juiste plek en op tijd aankomen. Van groente tot fiets en van luiers tot strandbal, producten die elk huishouden nodig heeft, worden opgeslagen en vervoerd dankzij onze sector. Deze veelzijdigheid willen we laten zien aan heel Nederland met de campagne ‘Het lukt alleen met logistiek’. We benadrukken daarmee niet alleen de onmisbaarheid, maar ook hoe de sector zich inzet voor een toekomstbestendige samenleving. De logistiek investeert voortdurend in duurzame oplossingen en slimme, innovatieve technologieën om het werk efficiënter, schoner en veiliger te maken. Met deze campagne brengen we dat beeld krachtig naar buiten door heel Nederland.
Om dat zichtbaar te maken, hebben we achttien herkenbare producten als sticker ontwikkeld. Zo laten we letterlijk zien dat deze producten er niet zouden zijn zonder de inzet van onze sector.
Doe mee en laat Nederland zien hoe onmisbaar je bent
Met de stickeractie vragen we leden van TLN om samen de zichtbaarheid van de campagne te vergroten. We hebben achttien verschillende producten als trailerstickers beschikbaar in vier kleuren: roze, blauw, groen en oranje. Zo is er altijd een variant die past bij jouw bedrijf. Daarnaast is er ruimte om jouw bedrijfslogo toe te voegen aan de sticker, zodat je niet alleen de sector versterkt, maar ook je eigen organisatie in het zonnetje zet.
TLN zorgt voor de aanschaf en plaatsing van de stickers. Jij hoeft als deelnemend TLN-lid alleen je trailer beschikbaar te stellen. De stickers worden professioneel aangebracht en geven jouw voertuig direct een opvallende uitstraling op de weg.
Meedoen?
Vul het aanvraagformulier onderaan op deze pagina in of mail naar campagne@tln.nl
TLN-lid EBTL met de sticker 'Festival'

TLN-lid Boonstra Transport met de sticker 'Festival'






